آشنایو با انواع مدل های مختلف جوراب ها

فعالیت در طول روز بسیار سخت باشد،بنابراین جوراب ها با تکنولوژی پیشرفته می توانن محافظ خوبی برای پاهای شما باشد.جوراب ها امروز در مدل های مختلفی چون زیر مچی، اسپرت، ساق دار، ساق کوتاه، ساق متوسط ،نانو و… تولید می شوند.
جوراب

جوراب های اسپرت: این مدل جوراب از پر استفاده ترین مدل جوراب ها بین مردم هست که به دلیل استفاده از بالشتک های در کف، پاشنه،جلو استفاده شده تا موقع دویدن و انجام فعالیت های ورزشی احساس راحتی و آرامش به ارمغان بیاورد.

جوراب های اسپرت به دلیل استفاده تکنولوژی  پیشرفته که درآن خاصیت آنتی باکتریال ضد حساسیت، ضد بو، ضد تعرق که می تواند از گزینه های خوب و برای خرید یک جوراب برای فعالیت های روزانه با انواع کفش های اسپرت و کتانی ها هستند .

فروشگاه اینترنتی گنومد با ارائه انواع جوراب های اسپرت مچی ،زیر مچی، ساق کوتاه گزینه های متفاوتی رو برای مشتریان خود معرفی کرده.

جوراب اسپرت

جوراب های ساقدار مردانه: این جورابها با لباسهای رسمی مانند لباس شب ، کت و شلوارهای تجاری غیره می توان پوشید.

این مدل جوراب از پارچه های راحت و نخ پنبه ای ساخته شده است که معمولاً دارای طول بلند نسبت به بقیه مدل ها دارند که تا بالا مچ پا کشیده می شوند و در رنگ های خنثی و رسمی مانند سیاده، آبی، خاکستری و…موجود هستند.

جوراب های ساق دار یک گزینه خوب برای ست کردن و هماهنگ کردن کتو شلوار ها هستند.

جوراب ساق دار

جوراب های زیر مچی: این مدل از جوراب  برای کسانی که  مایل هستند مچ پاهاشون پیدا باشه و در عین حال  می خواهند جوراب بپوشند گزینه خوبی هست که فروشگاه اینترنتی گنومد با ارائه انواع جوراب های زیر مچی در رنگ بندی های مختلف  این مدل محصول رو ارائه کرده.

 ازدیگرجوراب های زیرمچی جوراب های رنگ پا هستند  که یکی از مدل های پراستفاده بین خانوم ها هستند که میتوانند با انواع کفش های کالج ، کفش های مجلسی و … بپوشند.

جوراب های زیر مچی امروز یکی از پراستفاده ترین مدل های بین ورزشکاران و کسانی که میخواند  برای کفش های ورزشی جوراب مناسب تیه کنند هستند.

جوراب زمستانه: به دلیل تأثیرات بدی که درپوشیدن جوراب نخی در زمستان ، اگر در هوای زمستان وقت زیادی را در فضای باز می گذرانید یا دارین فعالیت های طولانی در روز انجا می دهید.باید یک جوراب زمستانی با کیفیت بپوشید.

 اهمیت پوشیدن جوراب مناسب در هوای زمستان را نمی توان نادیده گرفت. اگر از جوراب نخی استفاده می کنید ، پوشیدن جدیدترین ، بزرگترین و گرانترین چکمه زمستانی در مبارزه با سرماخوردگی کمک چندانی نمی کند.

جوراب های زمستانی فقط برای استفاده در فضای بیرون نیست، اگر همانطور که بسیاری از افراد در خانه نشسته اند که از سردی پا رنج می برید ، نگاهی به جوراب هایی که می پوشید بیاندازید.

جوراب زمستانه

فروشگاه اینترنتی گنومد با همکاری برند Race Stone  انواع جوراب های مردانه و زنانه در مدل های مختلف و رنگ بند های متنوعی رو برای مشتریان خود تهیه کرده که شما می توانید برای خرید یک جوراب با کیفیت به این سایت مراجعه کرده و با خیال راحت  تهیه کنید.

آدرس فروشگاه گنومد

https://www.genomode.com/Brand/genomode-2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *