نکات ست کردن داشتن استایل زیبا

تیشرت ها و تیشرت های یقه دار امروز از جمله لباس های است که در طول روز با ما هستن پس چه بهتر است که بدانیم باید  چگونه باید ست کنیم تا زیبای و استایل بهتر دیده بشه و احساس بهتری نسبت به خودمون داشته باشیم، در مقاله با نکات ست کردن و داشتین استایل زیبا آشنا خواهشد شد و این مقاله بروز خواهد شد.

تیشرت های یقه گرد

تیشرت های یقه گرد یکی متدوال ترین تیشرت های موجودی در کمدلباسی همه ماست  که به دلیل راحتی و آرامشی که به ارمغان می آورده یکی از مدل های پر استفاده بین تیشرت ها می باشد.

شما می توانید برای ست کردن تیشرت های آستین کوتاه یقه گرد با شلوار های جین اسکینی یا اسلیم فیت که به قول عموم مردم شلوار لی کشی می تواند یک استایل کژوال ساخت.

از دیگر پیشنهاد های ما به شما برای یک استایل جذاب استفاده کردن شلوار های کتان یا فاستونی است ، این مدل از شلوار می توان با انواع تیشرت های ساده یقه گرد پوشید و با کفش های کتانی می تواند تیپ جدید و بروزی داشته باشید که شما را بین دوستان متمایز میکند.

از دیگر ست های که امروز بین جوانان زیاد شده استفاده شلوار های اسلش هست که با این نوع شلوار استقبال فراوانی شده پس  می توانید برای استایل روزمره خود نیز از این مدل شلوار استفاده کنید.

این مدل از شلوار های رو که در مدل های مختلفی چون اسلش دمپاکش، شیش جیب می شناسیم می توان با تیشرت های آستین کوتاه به راحتی ست کرد و یک تیپ کژوال ساخت که راحتی خوبی رو برای شما به وجود می آورد.

تیشرت ساده مردانه یقه گرد
تیشرت یقه گرد آستین کوتاه

تیشرت های آستین بلند

تیشرت های آستین بلند  میتواند گفت یکی از بهترین گزینه های تیشرت برای فصل های زمستان و پاییز باشد.

تیشرت های آستین بلند به دلیل فرم و برشی که دارن باید با شلوار های جین فیت یعنی شلوار های که نه زیاد جذب نه گشاد  می تواند گزینه ایده آلی باشد .

تیشرت آستین بلند مردانه
تیشرت آستین بلند مردانه

تیشرت های یقه دار

یکی دیگر از پر استفاده ترین مدل های تیشرت های بین آقایان می تواند تیشرت یقه دار یا همان پولوشرت های نام برد که به دلیل فرم که دارند استایلی زیبا به شما به ارمغان می آورند.

پیشنهاد ما به شما این است که حتما یکی یا دو از این مدل تیشرت ها در کمد لباسی خود داشته باشید .

تیشرت های یقه دار که به دلیل جنس جودون خود بسیار مقاوم هستند و دارای عمر بالای هست که فروشگاه اینترنتی گنومد با ارائه انواع تیشرت های یقه دار جودون در برند های چون پولو، لاگوست و غیر.. در رنگبند های متنوع و بسیار شیک توانسته نیاز مشتریان خود را برای خرید یک تیشرت یقه دار برطرف کند.

بهترین گزینه برای ست کردن این تی شرت های استفاده از شلوار های جین می تواند باشد.و از دیگر گزینه های دیگه برای یک استایل روزمره استفاده از شلوارک های جین یا کتان هست .

پولوشرت های مردانه رو می توان با انواع کتان نیز ست کرد و برای خود یک استایل زیبا ساخت پس برای با داشتن  این مدل از تیشرت دیگر شما دردسر های برای ست های روزمره ندارین.

تیشرت یقه دار مردانه آستین کوتاه
تیشرت یقه دار مردانه آستین کوتاه

کفش ها

یکی دیگر از گزینه های که برای ست کردن تیشرت ها باید توجه کرد کفش های خودمان هست که با توجه با نوع تیشرت و شلوار خود باید کفش متناسب آن پا کرد.

کفش های اسپرت از پراستفاده ترین نوع کفش های بین عموم جامع هست که در سال های اخیر استفاده از این کفش در استایل بیشتر شده، پس نیاز هست بدانیم که این مدل از کفش ها رو با چه بپوشیم .

هنگام استفاده از تیشرت های یقه گرد و آستین کوتاه سعی کنید با توجه به شلوار کفش بپوشید اگر موقع ست کردن از شلوار های جین استفاده کردین سعی کنید کفش های جز کفش های اسپرت کفش های دیگه نپوشید.

از دیگر مدل های کفش، کتانی ها هستند که امروز یکی از رکن های اصلی برای خوش تیپ و خاص بودن شده کتانی های رو هنگام پوشیدن با تیشرت های یقه دار یا یقه گرد استفاده کرد.

کفش های اسپرت

اکسسوری ها

از دیگر راه های برای خوش تیپ بودن استفاده از اکسسوری ها است که امروز یکی از نکات مهم برای یک استایل اسه حالا این استایل می خواهد یک ست رسمی یا کژوال باشد ، پس استفاده از اکسسوری برای داشتن تیپ خوب لازمه است.

یکی از پراستفاده ترین اکسسوری های بین آقایان و بانوان ساعت ها هست که می تواند انواع ساعت ها رو نصبت به استایل و موقعیت خود استفاده کرد. از دیگر اکسسوری های می توان به دستنبد ها و انگشتر ها اشاره کرد، که ما به شما پیشنهاد می کنیم برای انتخاب اکسسوری های خود حتما محتاطانه عمل کنید و سعی در انتخاب رنگی که با تیشرت شما همخوانی داشته باشددر استایل خود مورد استفاده قرار گیرد.

اکسسوری ها
اکسسوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *